KOMUNIKAT nr 3/2021 – Przygotowania do sezonu

marina work

dla członków i sympatyków YACHT CLUB ANWIL

sezon, najwyższy czas zacząć, ale najpierw trzeba przygotować sprzęt oraz obiekt i dlatego – wykorzystując okienko pogodowe – w nadchodzącą sobotę, 1 maja br. w godzinach od 8:00 do 13:00 będzie można odpracować godziny bosmańskie, a główny cel naszej sobotniej akcji to przygotowanie jachtów VENUS do wodowania.

Obowiązujące nadal obostrzenia dotyczące działalności obiektów sportowych nie pozwalają nam jeszcze na szerokie działanie. Dlatego też od wtorku 4 maja zapraszamy do Mariny w godzinach 09:00 – 15:00 w celu dalszego przygotowywania do otwarcia sezonu.

Przypominamy, że cały czas obowiązują nas wszystkie obostrzenia i nakazy zgodnie z aktualnym Rozporządzeniem Rady Ministrów RP (zachowanie odległości, maseczki, dezynfekcja rąk itd.).

Mamy nadzieję, że już niedługo w komunikacie podamy termin uruchomienia prac bosmańskich również w godzinach popołudniowych czyli w naszym przypadku po 15:00.

Zgodnie z rozporządzeniem RM RP udostępniona jest na razie tylko infrastruktura zewnętrzna Mariny. Tym samy prysznice i WC są jeszcze ogólnie niedostępne.

Włocławek, 29 kwietnia 2021 r.                                                                                                                      Zarząd YCA