KOMUNIKAT nr 7/2021 – Przygotowania do sezonu

sailing

dla członków i sympatyków YACHT CLUB ANWIL

Koleżanki i Koledzy,

kolejny rok zapraszamy na skromną – wiadomo jakiego powodu – uroczystość w najbliższą sobotę, 29 maja 2021 godz. 11:45:

Otwarcie Sezonu Nawigacyjnego 2021 o godz. 12:00

Będzie to tradycyjny apel z wciągnięciem bandery na maszt, tradycyjnymi szklankami i minutą ciszy dedykowaną pamięci naszych zmarłych kolegów klubowych: Marka Dratwińskiego i komandora Wojciecha Wolskiego,  oraz żeglarskiego przyjaciela Radosława Jędrzejczaka.

Po apelu zapraszamy na kiełbaskę z grilla.  Niestety, prawdopodobnie bar jeszcze nie będzie czynny a więc … sami wiecie co …

Zapowiadana pogoda:  prawie bezchmurnie, bez deszczu i 18oC, biomet korzystny, 1022 hPa

Marina niestety nie jest jeszcze w pełni gotowa do normalnej eksploatacji i dlatego też zapraszamy do udziału w pracach bosmańskich w najbliższych dniach. Już od piątku 4 czerwca do niedzieli 6 czerwca, trwać będą regaty ANWIL CUP, do których obsługi niniejszym zapraszamy. A do pozostałych prac bosmańskich zapraszamy w następujące dni:

•             sobota, 29 maja      10:00 – 15:00

•             niedziela, 30 maja  10:00 – 14:00

•             dni powszednie       09:00 – 20:00

Od wtorku, 8 czerwca przewidujemy już możliwość wypożyczania jachtów, oczywiście dla osób z uregulowanymi zobowiązaniami wobec klubu (składki, godziny bosmańskie, aktywne uczestnictwo w życiu klubu, w tym obsłudze imprez realizowanych przez klub).

Przypominamy, że cały czas obowiązują nas wszystkie obostrzenia i nakazy zgodnie z aktualnym Rozporządzeniem Rady Ministrów RP.

Włocławek, 24 maja 2021 r.                                                                                                                             

Zarząd YCA