Marina czynna w ….

godziny otwarcia

W związku z kończącym się sezonem nawigacyjnym 2022 informujemy, że od poniedziałku 17 października br. pracownicy Mariny dostępni będą w dni powszednie tylko w godzinach 08:00 – 15:00.

(Bosman i Konserwator będą przygotowywali sprzęt po sezonie nawigacyjnym do ”zimowania”. Oczywiście mile widziana pomoc członków klubu i nie tylko.

Tylko w tych godzinach możliwy będzie wjazd na teren mariny po łodzie.  Pieszy wstęp na teren Mariny nadal będzie możliwy od 08:00 do zmierzchu.

Przypominamy prywatnym armatorom jachtów, że wyciąganie łodzi do postoju zimowego wymaga wcześniejszego uzgodnienia terminu z Bosmanem Mariny Zarzeczewo Panem Zbigniewem Bartoszczykiem  – tel. 54 255 02 55.

Jachty mające zimować na terenie Mariny będzie można wyciągać dopiero od środy 19 października br. Miejsce do postoju zimowego na terenie mariny wyznacza Główny Bosman Pan Zbigniew Bartoszczyk.

Jak co roku, można indywidualnie umówić się z  Bosmanem Mariny na wyciąganie łodzi w innym terminie jeśli nie będzie to kolidowało z innymi zajęciami.

Przypominamy o uregulowaniu ewentualnych zaległości w opłatach portowych przed wyciągnięciem jachtu.

Opłaty za zimowanie przyjmowane są „z góry” zgodnie z zapisem w cenniku usług mariny.