KOMUNIKAT nr 8 / 2021

zimowanie łodzi

W związku z kończącym się sezonem nawigacyjnym 2021 informujemy, że od poniedziałku 11 października br. bosmani Mariny dostępni będą w dni powszednie tylko w godzinach 08:00 – 15:00. Bosmani będą przygotowywali sprzęt po sezonie nawigacyjnym do ”zimowania”. Oczywiście mile widziana pomoc członków klubu i nie tylko.

Tylko w tych godzinach możliwy będzie wjazd na teren mariny po łodzie.

Pieszy wstęp na teren Mariny nadal będzie możliwy od 08:00 do zmierzchu.

Przypominamy prywatnym armatorom jachtów, że wyciąganie łodzi do postoju zimowego wymaga wcześniejszego uzgodnienia terminu z Głównym Bosmanem Mariny Zarzeczewo Panem Zbigniewem Bartoszczykiem  – tel. 54 255 02 55.

Jachty mające zimować na terenie Mariny będzie można wyciągać dopiero od wtorku 19 października br. Miejsce do postoju zimowego na terenie mariny wyznacza Główny Bosman Pan Zbigniew Bartoszczyk.

Jak co roku, można indywidualnie umówić się z Głównym Bosmanem mariny na wyciąganie łodzi w innym terminie jeśli nie będzie to kolidowało z innymi zajęciami.

Armator zalegający z opłatami z tytułu postoju jachtu przy pomoście będzie mógł wyciągnąć jacht po uprzednim uregulowaniu zaległości.

Opłaty za zimowanie przyjmowane są „z góry” zgodnie z zapisem w cenniku usług mariny.

Przypominamy, o zachowaniu zaleceń dotyczących pandemii SARS-CoV-2