Nowy program PolSailing Kite

kitesurfing

Polski Związek Żeglarski wraz z Polskim Związkiem Kiteboardingu zapraszają młodzież w wieku 15-18 lat (roczniki 2007-2004) do wzięcia udziału w trzy etapowym programie PolSailing Kite Szkoła Kitesurfingu, dofinansowanym przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. 
Uczestnikami powyższego programu NIE MOGĄ być licencjonowani zawodnicy pzż.

1️⃣W I etapie publikujemy materiały szkoleniowe z udziałem czołowych, polskich zawodników – Jan Marciniak Kiteboarding oraz Iza Satrjan Kitesurfing. W filmach żeglarze dzielą się swoją pasją, ale także tłumaczą podstawową wiedzę dotyczącą sprzętu, wyposażenia i budowy latawca.

2️⃣W drugim etapie odbędą się zajęcia praktyczne mające na celu przybliżenie podstaw kitesurfingu. Szkolenie odbędzie się w ośmiu wybranych lokalizacjach (Gdańsk, Poznań, Puck, Rewa, Sopot, Toruń, Warszawa, Wrocław). 

3️⃣W trzecim etapie zaplanowane jest szkolenie centralne w Jastarni, podczas którego uczestnicy realizować będą wszechstronny program sportowo-edukacyjno-wychowawczy. Szkolenie weekendowe odbędzie się w dwóch terminach, a pierwszy z nich to 10-11 września.

Pierwsze szkolenie odbędzie się na półwyspie helskim już 10 września! 
Zgłaszać można się przez wypełnienie formularza zgłoszeniowego (link do formularza: https://forms.office.com/r/Wy0nJpx0vw

Po zarejestrowaniu prosimy o wypełnienie krótkiego testu wiedzy z filmików szkoleniowych dostępnych na naszym kanale YouTube (link w komentarzu). 

Zainteresowani mogą zgłosić się bezpośrednio poprzez formularz rejestracyjny na stronie internetowej programu. 

Zapraszamy do dołączenia do programu. W pierwszym odcinku historia Jana Marciniaka, jednego z najlepszych polskich kitesurferów, który na deskę z latawcem przeszedł właśnie dzięki programowi naborowemu. Regulamin wraz z Programem znajduje się na stronie www.polsailing.pl