KOMUNIKAT nr 6 / 2023

W związku z kończącym się sezonem nawigacyjnym 2023 informujemy, że od poniedziałku 16 października br. pracownicy Mariny dostępni będą w dni powszednie tylko w godzinach 09 :00 – 18:00. P.o. Bosmana będzie przygotowywał sprzęt po sezonie nawigacyjnym do ”zimowania”. Oczywiście mile widziana pomoc członków klubu i nie tylko.
Tylko w tych godzinach możliwy będzie wjazd na teren mariny po łodzie. Pieszy
wstęp na teren Mariny nadal będzie możliwy od 08:00 do zmierzchu.


Przypominamy prywatnym armatorom jachtów, że wyciąganie łodzi do postoju zimowego wymaga wcześniejszego uzgodnienia terminu z personelem obiektu – tel. 54 255 02 55 lub 606 686 559, ewentualnie info na biuro@yca.pl .


Jachty mające zimować na terenie Mariny będzie można wyciągać dopiero od soboty 21 października br. Miejsce do postoju zimowego na terenie mariny wyznacza personel Mariny. Jak co roku, można indywidualnie umówić się z personelem Mariny na wyciągani łodzi w innym terminie jeśli nie będzie to kolidowało z innymi zajęciami.


Armator zalegający z opłatami z tytułu postoju jachtu przy pomoście będzie mógł wyciągnąć jacht po uprzednim uregulowaniu zaległości. Opłaty za zimowanie przyjmowane są „z góry” zgodnie z zapisem w cenniku usług mariny.