KOMUNIKAT nr 9 / 2023

Szanowni Członkowie klubu,

Szanowni Armatorzy,

W związku z kończącym się sezonem nawigacyjnym 2023 informujemy, że od poniedziałku 23 października br. pracownicy Mariny dostępni będą już tylko w dni powszednie w godzinach 09 :00 – 15:00.   P.o. Bosmana kol. Maciej będzie w tych godzinach przygotowywał sprzęt po sezonie nawigacyjnym do ”zimowania”. Oczywiście mile widziana pomoc członków klubu w tym działaniu

.

Przypominamy prywatnym armatorom jachtów, że wyciąganie łodzi do postoju zimowego wymaga wcześniejszego uzgodnienia terminu z personelem obiektu – tel. 54 255 02 55  lub 606 686 559, ewentualnie przesłać info na adres:  biuro@yca.pl  .

Jachty mające zimować na terenie Mariny będzie można już wyciągać ale po uprzednim uzgodnieniu z personelem obiektu terminu i miejsca.

Jak co roku, można indywidualnie umówić się z personelem Mariny na wyciąganie łodzi w innym terminie jeśli nie będzie to kolidowało z innymi zajęciami.

Przypominamy Armatorom o wcześniejszym uregulowaniu opłat z tytułu postoju jachtu przy pomoście.

Opłaty za zimowanie przyjmowane są „z góry” zgodnie z zapisem w cenniku usług mariny. W roku 2023 przyjmujemy opłaty dotyczące bieżącego roku, czyli tylko za listopad i grudzień. Za pozostałe